Ogródek letni w Karczmie Młyńskiej

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszego ogródka letniego. To magiczne miejsce, położone nieopodal rzeki Brdy w okolicy pięknej Wyspy Młyńskiej, dzięki czemu możecie Państwo zadowalać swoje podniebienie, jak i napawać się widokiem.

Co mówią o nas goście?

Miła atmosfera i obsługa, bardzo smaczne potrawy kuchni polskiej, perfekcyjnie przygotowane (wyrazy największego szacunku dla Szefa Kuchni) i wyśmienicie podane. Jesteście „The Best”

Adam

Mieliśmy tam doskonały posiłek. Kuchnia jest fantastyczna, a Panie w obsłudze są bardzo miłe i uważne. Atmosfera jest tam cudownie przytulna. Wielkie dzięki za wspaniały wieczór z Niemiec.

Cassen H.

Zanim zawitałem do karczmy poczytałem opinie … że jedzenie smaczne, że ceny sensowne no i że obsługa średnia. Mimo to zaryzykowałem. I powiem tak faktycznie jedzenie smaczne (polecam tatara wołowego i zrazy). Na mnie tez wrażenie zrobiły szare kluski. Ceny tez nie wygórowane. A co do obsługi to nie mam uwag. Szybko, sprawnie i na poziomie. Pani kelnerka, która nas obsługiwała (10.08 ok 16stej) była bardzo miła i uśmiechnięta. Widać było że opiekuje się swoimi gośćmi w ogródku nad rzeką. Podsumowując dla mnie super miejsce.

Marcin F.