Witamy serdecznie w samym sercu miasta

Restauracja Karczma Młyńska została wybudowana na murach starego bydgoskiego spichrzu zbożowego, który powstał w 1873 roku na Wyspie Młyńskiej w Bydgoszczy. Budując nasz lokal staraliśmy się powrócić do dobrych polskich tradycji, tworząc naszym gościom miejsce, w którym będą mogli spędzić czas w miłej atmosferze, rozkoszując się staropolską kuchnią. O Państwa dobry nastrój zadba profesjonalna obsługa oraz oryginalna i niepowtarzalna dekoracja naszej restauracji, sprowadzona z Niemiec, Austrii oraz Włoch.

Restauracja Karczma Młyńska funkcjonuje na dwóch poziomach, z których każdy może pomieścić jednorazowo 60 osób. Sercem naszej restauracji jest pokój na imprezy zamknięte dla 10 osób. Nasza Kuchnia oferuje czasami zapomniane, ale jakże delikatne i smaczne dania staropolskie. Dobra kuchnia, miła i szybka obsługa oraz intymny, domowy wystrój są wizytówka naszego lokalu. Naturalne położenie naszego budynku zachęciło nas do budowy ogródka letniego przy samej rzece – Brdzie, na który może pomieścić 80 osób.

Ale tak naprawdę, aby poznać naszą restaurację muszą ją Państwo odwiedzić sami. Do czego jako menadżer tego lokalu serdecznie Państwa namawiam. Wierzę, iż już wkrótce będę mogła Państwa osobiście w „Karczmie Młyńskiej” powitać.

 

Do zobaczenia
Paulina Barylak – Kierownik Restauracji

Ogródek letni w Karczmie Młyńskiej

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszego ogródka letniego. To magiczne miejsce, położone nieopodal rzeki Brdy w okolicy pięknej Wyspy Młyńskiej, dzięki czemu możecie Państwo zadowalać swoje podniebienie, jak i napawać się widokiem.

Co mówią o nas goście?

Kolejny raz jestem bardzo zadowolony z mojego pobytu w karczmie. Smalec jak zawsze pyszny. Z całą rodziną jedliśmy pierogi i wszystkim smakowały. Synek dostał kolorowanki by zająć się czymś zanim obiad nadejdzie. Obsługa miła i uśmiechnięta. Jest to stały punkt, który odwiedzam od wielu lat.

Karol B.

Ulubiona restauracja mojej żony. Uczta dla oka jak i podniebienia. Bardzo dobry klimat, na który składają się wystrój wnętrza, ciekawe rozmieszczenie stołów i miła obsługa. Miejsce i na obchody rocznicy ślubu, randkę, jak na spotkanie w większym gronie. Menu dość tradycyjne ale potrawy smaczne, co prawda dawno nie byliśmy, ale wierzę, że w tej kwestii nic się nie zmieniło. Pyszny chleb że smalcem i ogórkiem na przystawkę. Ceny może nie najniższe ale jak najbardziej adekwatne do miejsca. Polecam.

Dawid K.

Smaczna kuchnia. Polecam szczególne w miesiacach od wiosny do jesieni, ponieważ restauracja ma wówczas stoliki ustawione bezpośrednio przy płynącej rzece.

Jacek K.