Catering w Bydgoszczy

Karczma Młyńska świadczy usługi cateringowe na terenie Bydgoszczy oraz całego województwa kujawsko-pomorskiego. Po konsultacji z Klientami przygotowujemy menu, komponowane na bazie najwyższej jakości składników. Mamy nadzieję, że nasze potrawy zadowolą nawet najbardziej wymagających gości. Oferta cateringowa naszej restauracji w Bydgoszczy skierowana jest do Klientów indywidualnych i biznesowych. Przygotowujemy catering na imprezy okolicznościowe, spotkania biznesowe i prywatne.

Organizacja imprez okolicznościowych w Bydgoszczy

Szukasz stylowej i klimatycznej sali na wesele lub bankiet? Zobacz naszą Karczmę Młyńską! Organizujemy różnego rodzaju imprezy m.in. wesela, urodziny, imieniny, bankiety, konferencje, spotkania biznesowe – nawet do 200 osób! Oferujemy wyśmienitą kuchnię oraz kompleksową organizację imprezy: aranżację stolików, przygotowanie wystroju sali, zaplanowanie atrakcji artystycznych, rekwizytów tematycznych. Stworzymy imprezę spełniającą Państwa oczekiwania. Jesteśmy otwarci na Państwa pomysły, sugestie i propozycje.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą cateringu oraz organizacji imprez w Karczmie Młyńskiej w Bydgoszczy. Jeśli chcą Państwo uzyskać szczegółowe informacje na temat świadczonych przez nas usług lub chcieliby Państwo nawiązać z nami współpracę, zapraszamy do kontaktu. Chętnie przygotujemy dla Państwa spersonalizowaną ofertę, zgodną z oczekiwaniami i zapotrzebowaniem.

Co mówią o nas goście?

Smaczne jedzonko, porcje spore w dostępnej cenie. Obsługa pomocna dla rodzin z dziećmi. W lokalu dużo miejsca, w tym miejsca na zewnątrz nad wodą.

Marlena P.

Mądra rewitalizacja jednego z najpiękniejszych zakątków Bydgoszczy. Super jedzenie, fantastyczna obsługa. Polecam dla każdego.

Sławomir R.

Zacznę może od obsługi która była cudowna. Wystrój powala na kolana a jedzenie ahhh pyszne. Jedliśmy rosół z makaronem i barszcz z kołdunami a potem pierś z kurczaka grillowana. Wszystko było bardzo bardzo smaczne. Czekadelko w formie pieczywa smalcu i ogórków również niesamowite. Polecam i z pewnością jeszcze zawitam.

Paula D.